پیام ریاست همایش
    
تعداد بازدید: 453
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1396/9/15

همایش ملی آسیب های اجتماعی و روانشناختی در روزچهارشنبه 19 اردیبهشت ماه 1397 با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزآباد و اداره بهزیستی شهرستان فیروزآباد در دانشگاه آزاد اسلامی واحدبرگزارخواهدشد...

از   1   رای
3

با نگاه به نقشی که همایش‌ها می توانند درایجاد فضاهای پویا در تامل و تاکید بر دست آوردهای رشته و حرفه داشته باشند بر آن شدیم تا برای این همایش  محور اصلی جهت ایجاد گفتمان‌های روز آمد و ضروری در روانشناسی انتخاب کنیم.

همان گونه که می‌دانید، همایش‌های تخصصی فرصت‌هایی هستند برای به روز شدن دانسته ها و بینش‌ها، ملاقات با دوستان و اساتید ، خبر دار شدن از مسیرهایی که روان‌شناسان کشورمان برای تحقق آرمانهای علمی و عملی خود برای رشته و حرفه پی گرفته اند، به محک علمی خوردن و نقد علمی کردن از یکدیگر، تبادل نظر و تجدید عهد با یکدیگر و بسیاری فرصت‌های علمی دیگر.

رشد و گسترش روزافزون علم روان‌شناسی و علوم وابسته در جهان معاصر، متخصصان و علاقمندان روان‌شناسی را ناگزیر می‌سازد که با آخرین تجارب، یافته ها و دستاوردهای این رشته از دانش بشری آشنا شوند و در جریان آرا، افکار، نگرش‌ها و برنامه‌های علمی و حرفه ای همکاران خود قرار گیرند.

 بسیار امید داریم که بخش کاربردهای روان‌شناسی در این همایش بتواند درقالب ارائه‌ی یافته های پژوهشی مبتنی بر شواهد و توانایی های بالای کاربرد علم پویای ما را در ارائه ی انواع خدمات روان‌شناختی و هم چنین گستره و گوناگونی آن نشان دهد. از سوی دیگر انتظار می رود که با آشناتر شدن با کاربردهای روان‌شناسی ضرورت و نیاز به بهره مندشدن و در دسترس مردم قرار گرفتن خدمات روان‌شناختی از پیشگیری تا مداخله های مناسب و بهنگام نیز آشکارتر شود. 

چشم انتظار دریافت مقالات شما ، دیدارو مشارکت شما در همایش هستیم.

دکتر علیرضا انوری

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزآباد و رئیس همایش

 

blog

نظرات